اخبار مرتبط
تعداد بازدیدها : 3080
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲

تلفن همراه قابل شستشو ی ژاپنی ها

چند سالی هست که تلفن های همراه ژاپنی استاندارد ضد آب بودن را به همراه دارند و این مسئله چیز جدیدی برای شرقی ها نیست. اما مقاومت در برابر آب یک مسئله و مقاومت در برابر شوینده ها مسئله ای دیگر میباشد.همراه دارامان باشید.


 حالا شرکت Kyocera با ساخت تلفن همراه Digno Rafre قصد دارد تا مرزها را بشکافد. این تلفن همراه نه تنها ضد آب است، بلکه در برابر شوینده ها و صابون ها هم مقاومت از خود نشان می دهد، در نتیجه اگر حس می کنید تلفن همراه تان به قدری آلوده است که آب کفایت نمی کند، می توانید با کمی کف و صابون باکتری ها و چربی ها را از بین ببرید.
سازندگان تلفن معتقدند که استفاده از چنین تلفنی در آشپزخانه و حمام نیز ساده تر است. بنابراین اگر در یک بعد از ظهر دل انگیز می خواهید در وان حمام استراحت کنید، می توانید تلفن تان را هم همراه ببرید و از بابت ورود مواد شیمیایی به داخل دستگاه هم آسوده خاطر باشید.
گفته شده نمایشگر لمسی دستگاه حتی زمانی که مرطوب هم باشد به خوبی کار می کند. همانند تکنولوژی به کار رفته در نمایشگر بعضی تلفن های LG، صفحه نمایش Rafre هم قابلیت بازسازی دوباره را دارد. بنابراین اگر خط و خش های ریزی روی بدنه آن ایجاد شود، پس از مدتی دستگاه خود را بهبود می بخشد.
ویژگی دیگری که این تلفن همراه را مطرح تر می سازد، بهره گیری از تکنولوژی القای استخوانی Smart Sonic Reciever است. به وسیله فناوری القای استخوان، تلفن همراه بدون اسپیکر و با ایجاد ارتعاشاتی خاص در کنار جمجمه، استخوان های مرتبط با شنوایی را به حرکت در می آورد و صدا ایجاد می شود.برچسب ها : تلفن همراه ، LG ،
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس پردازش دارامان می باشد

Copyright © 2014 Daraman. All Rights Reserved